KONST / Litografier / Färglitografi 15848137
nr 1584 8137
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 15/150, Ofelia. Färglitografi, bildmått: 35x40 cm, yttermått inklusive ram: 53x56 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:25:01
100 kr